blog kavárenského povaleče s dýmkou

bonbóny došly... a zákon kauzality trvá
 

jazzové náměstí

jazzové náměstí s velikánskou obrazovkou a roztomilým tancujícím opilcem. mrňavej skoro stařík v koženém kabátě nadšeně se pohupující v rytmu snad čehokoli, a dnes právě jazzu, vzbudil nadšení u dívenky neváhající si ho natočit do mobilu.


kopec kameramanů a pro veselého staříka ani jeden.

a další nadšenec v kloboučku se co chvíli pokoušel prodrat zátarasy pod pódiem, což vzhledem k jeho metrovej výšce nebyl až takovej problém. u táty na ramenou to nebylo ono a máminy vlasy čechrané jeho drobounkou ručičkou byly opravdu lepší.

a jazzové noty rezonující plzeňským náměstím přilákaly další nadšence s dudlíkem a shodou okolností taky máminým doprovodem.

dva středoškoláci si odněkud přitáhli židličky. parta holek si sedla rovnou na zem a jedna pobíhala s velikánským foťákem kolem. další tři dívenky, posílené snad směsí hudby a pěny v kelímku, hlasitě komentovaly dění kolem. postarší dáma s vnučkou a s koženým obličejem se pohoršeně rozhlížely, cože se to děje.

a německá trojice tak mladých a nadšených muzikantů si vybírala pravidelné ovace ve stoje. a nic tomu neubírá skutečnost, že jsme neměli kde sedět...

sympatická zpěvačka i bubenice budily stejný zájem jako jejich pohlednej klavírista. sehraná trojka jemného jazzu a ještě příjemnějšího poslechu bohemian jazz festivalu.


19.07.2012 09:10 |
Autor: - slávek miloslav
| stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< úvod

 

© 2006-2007 Zásobování a.s.

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se