blog kavárenského povaleče s dýmkou

bonbóny došly... a zákon kauzality trvá
 

chlast náš každodenní

chlastem k absolutnímu štěstí...

zaujal mě jeden z nejhezčích možných odchodů z tohoto umaštěného patlance, a to způsobem metylalkoholovým, když teď tak populárním. a tak jsem se chvíli opájel (...) tou představou, jak piju, piju, co mám rád – tedy doufám, že soudruzi pančovatelé mysleli i na značkovou whisku, případně karibskej rum, abych si zbytečně nekazil své chuťové pohárky předčasně - a jak v té krásné opici, takřečeno definitivní, se s úsměvem a ve spánku odporoučím hezky a bez zbytečných cirátů a keců.


no, jen si vzpomeňte, jak kdejaký ten hlavní hrdina potupně umírá na třísku pod nehtem a aby to nějak zachránil, oddává se najednou nekonečným, bohulibým žvástům ve jménu honoráře hlavního hrdiny. ale ne, hrdinům nebudeme házet křivdou! tito heroes mají šíleně pojmenovatelné nemoci, a nejspíš i proto s tak těžkým průběhem. a teď si představte, jak namísto hledání v domácím lékaři stačí vypít pouze jednu jedinou láhev dobrotivého chlastu a rodina nemusí přemýšlet, koho zažaluje dřív. zdali špitál, diagnostika, nebo jejich řezníka.

jen mám malou potíž v tom, jak si obstarat onu výjimečnou láhev. jít do večerky s dotazem by asi nebylo to pravé. a navíc se bojím bitky. a zkoušet flašku po flašce s tím, že jednou se trefit přeci musím, mi taky nepřipadá zrovínka podle mého - vždyť se mohu stát nakonec alkoholikem! a to prosím jsou konce jinačí! a to tedy ne.

a tak prosím dobrodince, který vyrábí (to že jednoho chytli, ještě nic neznamená. zvláště u nás, v krajině neomezených možností.), aby mi laskavě jednu pančovanou ráčil poslati. a kdyby si ji moh vykázat coby reklamní vzorek, však víte, peněz není nikdy přes.

jen mě děsí pomyšlení, jak tito nepochopení dobrodinci mají dostat - považte - šest až deset roků, přičemž je mohou pustit až po půlce! horor!


13.09.2012 20:27 |
Autor: - slávek miloslav
| stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< úvod

 

© 2006-2007 Zásobování a.s.

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se