blog kavárenského povaleče s dýmkou

bonbóny došly... a zákon kauzality trvá
 

hra na kaštany, technologie a kocouří spravedlnost

kousavé sluníčko na předzahrádce a s kavárenskou dekou pod zadnicí.

jak zábavné je pozorovat sběrače kaštanů...

jenom děti si na nic nehrají, i když jinak jo. i milenecký pár, kde on se může přetrhnout, až mu klobouk spadne. ano, klobouky se nosí opět a mne to hrne do úsměvu.

a dědeček s nataženým prstem coby rozhledna pro vnuka, a ten nadšeně sbírá, a podívej, dědo! a dáma v účetním oblečku decentně si přičapne, aby vyhrála jeden lesklý zlatohnědý. ani kapsičku nemá. a v ruce je stejně sladší! ale kam ten mobil a kabelku a tašku s počítačem?


a pánům se veškeré krásné sbírání zapovídá! - je tak nejspíše někde psáno, a tak i dodržováno. škoda. rodinka s pupkatým taťkou, a to je taky psáno, a s pizzou na lavičku a jen se ládují, co jim síly stačí. maminka s nejmenším v kočárku a tatínek nad posledním kouskem trpělivě čeká, až se synek rázným pohybem rozdělí o okousaný zbytek - „na“! a kaštany zvítězily.

zády ke mně se posadí hezká vůně a kolem protančí tlustá usměvavá černoška s miminem na zádech. a ten pupkatý tatík už hraje hledače tu kaštanů, tu synů v telefonní budce.

nakonec na toaletě ke mně promlouvá pisoár, že je bez vody a oleje a smradu a svítí při tom.  a skutečně nelže! to jsou věci! v této zemi už jen děti a pisoáry budou mluvit pravdu.

a chlupatý černý pasažér našeho rodinného hnízda, jinak všeobecně známý a protřelý kriminálník a pořád bez záznamu v t.r. (jak to jen dělá?), se rozvaluje na mém místě a jasně dává najevo stav věcí mých. zlobím ho a zkouším kdo s koho. mates nevydržel a kousnul vedle sedící nevinnou paní domu :-))) no, chechtal bych se dodnes, kdybych taky nečekal na dobrý oběd.

a tak snad je vše, jak má.


05.10.2012 10:37 |
Autor: - slávek miloslav
| stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< úvod

 

© 2006-2007 Zásobování a.s.

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se