blog kavárenského povaleče s dýmkou

bonbóny došly... a zákon kauzality trvá
 

mušle pánská

pánská mušle

kdo přišel první s nápadem nacpat na co nejmenší prostor pánských záchodků co největší počet mušlí?! kdo byl tak chytrý, že jejich použití je mimo teoretickou možnost prakticky nerealizovatelné použití ve více uživatelích najednou vedle sebe.


kdo první nakazil touto množstevní myšlenkou VŠECHNY pánské záchodky. výjimky, ale naprosté výjimky jsou ale tak vzácné, jak jen výjimky mohou být. postavíte se, konáte si a loktem se jen tak mimochodem dotýkáte souseda a pro jistotu z obou stran, když máte smůlu. chtě - nechtě nekoukáte si vzájemně do očí, což byste při své volbě raději, ale vidíte si až kam bez sebemenšího otočení hlavy! to jsou zážitky!

ale v praxi to vypadá naštěstí jednodušeji: při momentálním používání jednoho ze dvou, další konatel možného raději čeká opodál, anebo rovnou zajde do kabinky. při třech mušlích se zásadně použijí jen ty krajní. chápu vlastně motivaci tohoto hrůzného počinu epidemie našich záchodků - desetistupňový pivní přeborníci po desátém kousku se klidně rozdělí i o tu jednu mušli uprostřed...

 

fejetony

 


14.08.2009 11:03 |
Autor: - slávek miloslav
| stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< úvod

 

© 2006-2007 Zásobování a.s.

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se