blog kavárenského povaleče s dýmkou

bonbóny došly... a zákon kauzality trvá
 

zasloužíme si to

zasloužíme si to

ubohé pranýřování ubožáků, co si nedupnou a jen žbrblají, jak ta jejich autobusová zastávka vypadá,  je pouze stavem naší mysli, jako lakmusový papírek města. tato  zastávka namnožena ve své ubohosti po celém městě plzeň, kde dochází k absolutním vrcholům obecné tuposti vylepením na téměř zdevastovanou konečnou 13 krásné nálepky křičící:

„nevylepovat soukromá plocha!“ naše jen zahleděnost na problém toho druhého, ať už je to radnice obvodu, města, anebo dopravních podniků, příp. soukromý obstaravatel - těch možností je... fungujeme naprosto stejně, jak se nám to líbilo za našeho drahého socializmu - vybudováním nového bez další jakékoliv starostlivosti, když nepočítám každoroční nátěr na postupně devastující objekt. jednou za pět let radnice s alibisticky trapným poukazem na „oni“ to rozbili a „my“ to zas postavíme.
má smysl pohled do minula kde platilo zásadou že postavená škola či darovaný automobil pro věci veřejné dostaly zároveň svého správce a prostředky na každodenní údržbu... kde dárce automaticky nesl odpovědnost za stav svého daru, neboť to byla jeho VEŘEJNÁ VIZITKA...
a naše alibistické nadávky s vystrčeným prstíkem to oni musej... a my...

 

jezevčí štěk

 


16.08.2009 09:01 |
Autor: - slávek miloslav
| stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< úvod

 

© 2006-2007 Zásobování a.s.

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se