blog kavárenského povaleče s dýmkou

bonbóny došly... a zákon kauzality trvá
 

jezevčík paraplegik ještě jednou

a to jsem si představoval, kolik fotek a nabídek dostanu... po tom svém antré. vykašlu se na všechny ty ženštiny, svobodným jezevčíkem zůstanu! a ty dopisy! to jsem si dal! takové lítostivé krá.. šmarjá. a že misku bude nosit a vařit bude.. co pak je to jen o jídle? na otázku, co čte, jen blekotala cosi o časopisech, no samozřejmě ženských.. v životě neslyšela j.p.sartra a exuperyho znala jen jako malého prince a komorní muzika se hrála asi v komoře... a tak jsem pořídil pár těch ženskej blábolů s obrázky. nakonec, kdo jiný by těm vydavatelům měl platit, když ne právě ty, co čtou tyhle perly.


 

á, taky jedna intelektuálka se nedala odbýt a psala jako blázen. a že chce pomáhat a chránit... a jak jsou lidi zlý a pralesy na úbytě, afrika... a zelenina je zdravá. tak jsem jí slíbil duševní podporu a až prezidentkou zeměkoule, tak ať zavolá. jedna by se hned vdávala a mluvila pořád o dětech(!). co pak harmonie souznění, a nechám toho.. na děti jsem už starej. jeden důchodce mi šel nadávat do zoofilů a prasáků, měl to chudák popletené, a proč to vůbec čte?

potkal jsem tuhle stařenku usmátou (!) a úplně jsem zapomněl, že nemluvím, a popřál hezký den a babka taky zapomněla a usmála se víc a jestli mi smí (!) pomoc a že by ráda. no povím vám, byla skvělá, a žádné fňukání a drobounká vám byla a trošku shrbená a přitom vyrovnaná.

a musím končit, protože se dojímám, a to nemám opravdu rád.

jezevčí postřehy

 

z cyklu  jezevčí fejetony

 

 


21.10.2009 10:57 |
Autor: - slávek miloslav
| stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< úvod

 

© 2006-2007 Zásobování a.s.

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se