blog kavárenského povaleče s dýmkou

bonbóny došly... a zákon kauzality trvá
 

jezevčí děs

no dědek autor by rád poslední políbení lopatou v předešlém článku, proč ne. škoda, že mu nemohu pomoci, chudáčkovi. to ale nic není oproti hrůze, co jsem zažil.

šinu si to chodníkem a koukám, jak ti lidičkové prchaj na všechny strany, aniž by tušili proč. běhají kolem a ty ksichty, co nosej s sebou, a tak raději koukám na nohy. chodník pro nás jezevce a taky pro lidi, samozřejmě, když už je jich tolik na světě.


no, množej se, to vám řeknu... a do toho kolaři! jeden takovej jede jako blázen za nanukem a přímo proti mně! a já chodím, co by ne, jenže nožky ještě tolik neposlouchaj a ten blázen řve na mne: „uhni!“ a rána a plesk a už se oblizujem jak ta štěňata v postýlce. zatemnilo se mi a to poslední, co jsem zahléd´, byly leginy toho piráta! vypouklé leginy exhibicionisty a-lá patnáctiletá baletka a válí se vám po mně, jako bych mu patřil a chtěl si užít, prasák jeden.

a co vám proběhne jezevčí šešulí naposled? umřít pod leginami úchylného cyklisty! a tak prosím a znovu ve špitále, kupte ty lopaty dvě.

 

z cyklu  jezevčí postřehy

 

 


19.11.2009 14:25 |
Autor: - slávek miloslav
| stálý odkaz

Komentáře

2 komentářů:
  • 20.11. 22:28, autor

    já s tím nemám přeci nic společného

  • 20.11. 21:49, kandat

    aha. ty je proste NESNASIS. Ale jinak pekne psi pocity :-)


přidat komentář
<< úvod

 

© 2006-2007 Zásobování a.s.

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se