blog kavárenského povaleče s dýmkou

bonbóny došly... a zákon kauzality trvá
 

ženy jako transvestitky?

ženy jako transvestitky v divadlech?


žena se mne zeptala: viděl si už ženu jako transvestitku?“

na první pohled je to opravdu jednoduché – ne, ženy tohle nemají zapotřebí. ale to je jen lehký klouzavý pohled podle vnějších známek. ve skutečnosti ženy jakmile začaly nosit na americkém západě kalhotové sukně, začal pozvolný proces k společenské uniformitě popírající vnější znaky obou mně známých pohlaví. od té doby si ženy mohou beztrestně užívat na veřejnosti svou sexualitu v rámci místních společenských konvencí. když žena tohoto ražení (samozřejmě, že to není pro všechny! bohužel i naštěstí) dostane chuť téměř jakkoli realizovat svou sexualitu (a nemluvím tu o žádných sexuálních otrokyních), má nepřeberné možnosti v západním světě s honorářem podle okolností od laciných putyk s nahoře bez, až po umělecké a vyhlášené kabarety.


nošení pánského oděvu se stalo natolik samozřejmým, že takto „postižené“ se nemusí nijak trápit a sdružovat a dokazovat svou „taky normálnost“ narozdíl od svých mužských protějšků. a čím dál méně zřetelné rozdíly oděvů nižších vrstev docházejí v tomto ohledu do absolutních extrémů, které se právě teď stávají normou. tedy v naší kotlině. dnešní občasné výstřelky děvčat vzít si něco „sukňovitého“ zazdí tyto „dámy“ oblečením zároveň i kalhot pod touto odvážnou sukní. a tak „MLADÁ“, což je do padesátky dost relativní pojem určovaný jen matkou a vlastní odvahou bez ohledu na realitu, si může dovolit v rámci určitých a velice v tomto ohledu benevolentních norem téměř cokoliv narozdíl od mužů.

o moc vážnější problémem je rozdílnost síly ženské a mužské sexuality. (odborníky prosím, ať se jdou vycpat se všemi obecnými moudry nahlas prezentovanými) dokonce tento problém je dodnes veřejným tabu, čiže se o něm nemluví.

 

z rubriky  fejeton

 

 


21.11.2009 18:53 |
Autor: - slávek miloslav
| stálý odkaz

Komentáře

1 komentářů:
  • 04.12. 15:27, Wenzel

    Ano, to je velmi dobrý postřeh!!!!! Pokud ženu přitahuje mužské oblečení, tak se jako muž obleče, ostříhá si vlasy, vezme si kalhoty, kravatu, uniformu atd. a v dnešní společnosti není brána za sexuálně úchylnou, zatímco před sto lety by za sexuálně úchylnou brána byla.


přidat komentář
<< úvod

 

© 2006-2007 Zásobování a.s.

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se