blog kavárenského povaleče s dýmkou

bonbóny došly... a zákon kauzality trvá
 

synové matek za trest a dobrá káva

viděl jsem dnes v supermarketu matku se skoro dospělým klukem, což je pokaždé skoro na tesáky u krku. a když je to jedináček a jen s maminkou, tak už jenom genetickej odpad bez schopnosti vychovávat svá štěňata. ale tahle mamina byla na medaili – byla úplně normální! žádná semetrika generál, ani milující fena, co svou přepečlivostí ubíjí veškerý testosteron v budoucím muži. normální matka a kluk klackovitej v maskáčích a přesto v pohodě. jen něco mi nesedělo

a pak jsem si všim´, jak klučina si vykračuje podivným čapím krokem s rukama za zády. a tento bizarní výjev ze surrealistického filmu jsem pochopil, že vlastně klučina je napůl ochrnutej a jednu ruku si jen drží, protože musí. musí, aby vypadala, a čapí kroky jsou vlastně záchranou poslední vůle. a tento film vysílán na ostro dnes v supermarketu byl vlastně skvělej i s režisérem dne.

a k dovršení dne a všeho ještě ta reklama, co nebyla pro retardy, jak je jinak podmínkou pro tuzemské vysílání. reklama tak dobrá, že dobré není nic proti tomu, co jsem vlastně viděl. a tahle, ne, že je jen dobrá, tahle je přímo jezevčí skvělá! poušť a hladina, co se změní v šálek kávy a lehkým oparem vyjeví obrysy hudebníků a nástroje provázené skvělou jazzovou muzikou, a už jen nádherný otisk neskutečného koně a najednou jsou tu tři a plejáda sportovců končí úderem golfisty s vystřeleným míčkem do sklenice s kávou. vše v snovém oparu i přes obrazovku voňavé kávy. 

kolem sebe

 

 


25.11.2009 01:33 |
Autor: - slávek miloslav
| stálý odkaz

Komentáře

1 komentářů:
  • 05.12. 21:39, kandat

    Jo jo, život stále překvapuje. A ta reklama, no, nehodila by se pod ten úúúžasný dým nějaká krásná zakouřená hřejivá a voňavá .... víš co? Právě si s jednou užívám :-)))))))))))


přidat komentář
<< úvod

 

© 2006-2007 Zásobování a.s.

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se