blog kavárenského povaleče s dýmkou

bonbóny došly... a zákon kauzality trvá
 

jezevčík komentuje politiku

(pozn. autora: autor se distancuje od veškerých jezevčích komentářů. a to důrazně)

nějaký pan google se rohod, že už nebude poslouchat tu velikou zemi středu. asi světa, tedy čínu, plnou tolika lidí, že jim není ani rozumět. a ten pan google se rozhod slavnostně a všem na očích, že jako po letech, kdy se rozhod přesně naopak, že bude bez cenzury. a všichni psi mu můžou a budou tleskat, když už má na to ten pan google být slušnej a necenzurovanej.


a pan z galerie státní, která původně byla téměř pro všechny, tedy pan knížák, co tu galerii tak krásně rozdělil na ty sympatické a ty druhé, tak ten pan galérník, co byl kdysi symbolem vzdoru, se dnes stal jenom dalším svéhlavým úředníkem umění, který rozhoduje, co je a co není umění, protože náležitě erudován. a ten pan knížák jde od toho a my psi tleskáme.

a jiný pan televize, pan janeček slibuje, jak má dáti a dal pro tento rok, že budou si rovni a že přitom nebude zakazovat žádný další program. ve svý skromnosti neřek, že už není co zastavovat, že vše ve své náramné pilnosti už zastavil. a že si pamatuju, co bylo před deseti a patnácti lety za programy na čt dvě. a tak bych mu sám připomněl, že jeho skromnost není na místě.

 

z cyklu  jezevčí štěk

 

 

 


14.01.2010 13:20 |
Autor: - slávek miloslav
| stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< úvod

 

© 2006-2007 Zásobování a.s.

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se