blog kavárenského povaleče s dýmkou

bonbóny došly... a zákon kauzality trvá
 

jezevčí štěk o krásném českém zvyku brát

jezevčí politický komentáře

a jak jsou vám média nadšena z toho, že byli chyceni dva, co si předali nějaké kapesné. když osm z deseti berou jako když si zapálí svou ranní, to zní jako dobrý poměr, než si dáte dohromady, že ten jeden chycenej zůstává, ale už na stovky a stovky dalších, kteří si teď pohoršeně odplivnou nad takovou černou ovcí a v klidu si převezmou svou obvyklou malou domů a ještě se pozastaví nad tím blbcem, že se nechal takhle blbě načapat.


vlastně se divím, že pod transparentem „kdo neumí brát, ať nebere a nekazí nám dobrou pověst“, demonstrativně nevyjdou do ulic, že se distancujou, že nechtěj mít nic společného s takovým ňoumou, co neumí ani brát.

ani se nebojím, že by tento krásný balkánský obyčej z české kotliny vymizel.

tak mě napadá, že taky není špatný systém naší policie, která zodpovědně a docela pravidelně předhodí jednoho ze svých řad soudci, jako trest za to, že už bez zábran bral všude a „nahlas“. no prostě nasral své kolegy ve službě natolik, že ho raději předhodí psům v taláru a médiím na hlad a ještě si zvýší kredit. dokonalé. takhle se to má dělat, vy volové! :-)

jezevčí štěk

 


18.02.2010 08:47 |
Autor: - slávek miloslav
| stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< úvod

 

© 2006-2007 Zásobování a.s.

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se