blog kavárenského povaleče s dýmkou

bonbóny došly... a zákon kauzality trvá
 

neurvalý důchodce aneb jaký bude ten můj pán?

jezevčí postřehy

to vám tedy povím, jak ti dnešní důchodci jsou uspěchaní a neurvalí až hrůza. a co taky mají dělat, když jim byla v mládí zprzněna dvě ze tří největších potěšení člověka. jedno vynechám, protože o sexu tady psát nebudu.


a jídlo tihle důchodci jedí, či spíš s prominutím žerou, jako my psi. to bylo pořád - nerejpej se v tom jídle! jídlo není na hraní! jez rychle! nemluv při jídle! a pak hudba. nejsou s to se zaposlouchat do čehokoliv, nedokážou vnímat jinakosti a jen jedna a tatáž nota, co do nich v mládí natloukli. ne hodní stařečkové, ale neurvalá banda je to :-)

znáte snad důchodce nepostiženého na končetiny, který by někam nespěchal? a neurvale pro jistotu, aby nebyl zapomenut? dopravní prostředky a nákupní centra. a všichni se tvářej tak nešťastně. osobně znám jenom dva staříky, stařenku ani jednu, co jsou schopni zastavení a prokazují se úsměvem. stařenky si dávají dýchanky společenské v bufetech k velké nemilosti personálu a návštěvníků, což si babky překládají jako neúctu ke stáří... jak si můžou vážit sebe samých, když život probírají s igelitkou v bufetu?

to vám tedy povím, že jsem náramně zvědav, jaký bude ten můj autorek jako dědek principálovej. už teď je cholerickej, ale kolem sebe vyžaduje klid. no jo, nikam nespěchá, na všechno má času kopec. asi bude krmit holuby v parku... dědek jeden :-)

jezevčí postřehy

 


07.05.2010 10:15 |
Autor: - slávek miloslav
| stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< úvod

 

© 2006-2007 Zásobování a.s.

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se