blog kavárenského povaleče s dýmkou

bonbóny došly... a zákon kauzality trvá
 

jezevčí štěk o dojmu z předvolebních agitací

pro pitomce: tohle není politická agitka.

jak se snažím nevidět - ne, že bych chtěl být neviditelný, už ne, ale jak se snažím nevidět a neslyšet předvolební ubožárnu české kotliny, protože můj mozek je beztak ohrožen dobou a místem a samotnou svou existencí zároveň, tak musím chtě-nechtě vnímat ta obrazová plátna, ty skvosty rozseté po domech a kolem vůbec. už pouhý fakt, že takovou prasárnu, jakou si my nakydáme bez ohledu na volby kolem silnic, už tento fakt je vypovídající, a tudíž silně devalvovaná ať už jakákoli myšlenka se stává jen dalším odpadem na smetišti všude kolem.


a přesto jen nějaký vliv obrazový vnímám, a to bez ohledu na politický směr, i když asi kecám, protože i mimoděk jsme svou předpojatostí subjektivní předem. a asi to jinak nejde. a tak snaže se nevnímat tu „hloubku“ politického sdělení, vnímám jako nejpřitažlivější - co se obrazové agitace týká - zelené, a možná ještě víc zemanovce, jak si sami říkají, kteří se dokonce dopustili u nás nevídaného jevu agitační kultivovanosti a vtipnosti. (30 zemanů zasahuje ap.)

nemůžeme už ani vnímat ty falešné úsměvy na ksichtech visících, když jsou tak hojně rozsety a po celý rok vůbec a ve všech médiích. a když náhodou i jo, tak si raději zajděte do kavárny na pivko.

ps. pro pitomce na závěr: tohle není o názoru, zda volit či ne.

jezevčí štěk

 

 

 


14.05.2010 11:27 |
Autor: - slávek miloslav
| stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< úvod

 

© 2006-2007 Zásobování a.s.

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se