blog kavárenského povaleče s dýmkou

bonbóny došly... a zákon kauzality trvá
 

tichý teror bezdomovecký

nijak zvlášť je není vidět, a přesto je máme. můžem obchoďáky, zastávky a parky, které si zrovínka vybrali, vynechat, můžem se tvářit všelijak, když chtějí pár drobných na chlast, ale nevymažem je.
jsou sice docela nenápadní, ale město, které si zrovínka oblíbili, je cítí a docela za nehty. a takové české dráhy situaci docela vyřešily a jednoduše. plzeň má přes stovku tisíc domorodců a padesátku bezprizórních. kolik je to promile? denně, přes veškeré vymoženosti, které znepříjemňují cestujícím život, jezdí tisíce železnicí a opravdu drahou dráhou. vytrvalých deset, možná patnáct bezprizórních se trvale uchází o pozornost českých drah v plzni, a hlavně na nádraží. postupně čd plzeň vyměnila všechny lavičky, až usoudila, že nejlepší, tedy hlavně pro naše bezprizórní, bude, když veškeré sezení na hlavním nádraží bude pouze ve vlaku a v bufetech. na peróně jsou po čtyřech asi třikrát, tedy jen na vybraných tratích.
to je řešení hodné obdivu. neříkám, že nechápu, jen žasnu, jak lze některé „problémy
vyřešit mávnutím proutku a jen tak. paráda. posaďte se prosím, jako tihle dvacetiletí na schody. v pohodě. vždyť vidíte, že je to normální.
zrušme všechny odpočinkové zóny, vždyť máme důvod!
 


09.07.2010 16:51 |
Autor: - slávek miloslav
| stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< úvod

 

© 2006-2007 Zásobování a.s.

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se