blog kavárenského povaleče s dýmkou

bonbóny došly... a zákon kauzality trvá
 

ani takovej prznitel to nemá lehké

sedím v kupé, jedu za pracovní povinností a přistoupí mladá dívka a docela k pohledu. jenomže v závěsu, a ne nenápadně, zato zuřivě, vtrhne její bodyguard, maminka. polknu a pozdravím. a dočkám se náležitého jen zamručení. to abych věděl.


ale kupé je malé a pohledy kloužou. kloužou samy, kloužou, že chtějí. a dokloužou  taky občas a náhodou na ty letní tvary, co nám je tak hezky vymalovala ta naše matka. tedy příroda. a jen co pohled můj, ač sám, si zavadí, protože je, o ten jarní kvítek, hlídací dobrman s vyceněnými tesáky v tu samou vteřinu ukáže se. dobře, chápu, prznitel má taky nárok na trochu toho volna. kráčím po ulici a zas takový kvíteček, a usmátej k tomu sluníčku, co ho už my, k půl století mající se, až tak nemusíme, když je tropické. a to téměř dospělé dítko k zulíbání a s tak nevinným pohledem zakleté dračice si to vykračuje, ba přímo pluje s tatínkem po boku. a pohled tatínka, lva, co je připraven zařvat a skočit, už jen ten pohled, a klidně o hlavu menšího, stačí, abych se jen rozhlíd, kde tu je přechod.
a tak tatínkové a maminky takovýchto dítek k zulíbání vědí a každý po svém, jak potencionální prznitel může být kdokoli od patnácti do chvíle, než mi starobou vemou řidičák. vědí, že ani pancéřová vrata bytu neochrání to jejich ptáče před tajnými schůzkami pomocí všelijakých moderních technologií.

14.07.2010 08:24 |
Autor: - slávek miloslav
| stálý odkaz

Komentáře

2 komentářů:
  • 15.07. 09:48, autor

    no děkuju. :-)

  • 15.07. 09:16, aNemo

    Hezké, moc hezké..pravdivé. Úsměvné.. Přeju hezký den.


přidat komentář
<< úvod

 

© 2006-2007 Zásobování a.s.

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se