blog kavárenského povaleče s dýmkou

bonbóny došly... a zákon kauzality trvá
 

polibek a lízátko

nejsem sice zrovna líbací tip, ale klidně si vás nechám políbit za ty počty, za ty návštěvy, za tu pozornost mi věnovanou, kdy místo sklenky, místo abyste ten čas věnovali svému, někomu blízkému, nebo plazovi... a vy, namísto abyste se pěkně opíjeli v knajpě a někde na podlaze se blaženě přitom usmívali, jak ten stav krásně popisoval jarek nohavica...
a když má maminka s úděsem dorazí až do těchto míst, dodávám, že ne, já ne, to je jen „básnická licence“, kterou mi ještě nikdo neudělil a ani nemůže, když básníci leží někde o dům dál.
a to lízátko namouduši jedno i koupím, ať se i klidně zadlužím, jen když vám, mým čtenářům, udělám radost. jsem prostě grand, já vím.


má žena říká, že bych se rozdal. a tak to veliké, největší lízátko, takové, co se jím můžete ovívat, takové, co se jen stěží vejde do dámské kabelky. i když jsem včera viděl takovou, že by si tam můj kocour, být kočkou, mohl zařídit bydlení i s balkónem a vypěstovat tam svá koťata, a celou snůšku.
pošlu tomu, kdo se přihlásí teď zrovínka. desetitisícímu návštěvníkovi s malou úklonou.
jen nevím, co udělám se svým editorem, který z pracovních povinností musí denně na mé stránky jako svou průpravu do ústavu. nevím, co udělám, když se právě tento můj editor přihlásí právě o toto lízátko, které jsem mu snad v nějaké slabé chvilce slíbil. přeci pracuje, i když zadarmo, na těch mých článcích... no jo, tak mu tedy to jedno slíbím ještě jednou. a bude to mít jako státní obligaci, a tedy zlatem a dluhy podepřené.

29.08.2010 08:46 |
Autor: - slávek miloslav
| stálý odkaz

Komentáře

1 komentářů:
  • 30.04. 10:14, autor

    a že to platilo při desitisícovém návštěvníkovi, tak při stotisícovém to může platit také. a tak slibuju co slíbit se dá. tedy cokoli.


přidat komentář
<< úvod

 

© 2006-2007 Zásobování a.s.

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se