blog kavárenského povaleče s dýmkou

bonbóny došly... a zákon kauzality trvá
 

sudoku se křečovitě drží

sudoku se křečovitě drží a vůbec ho nezajímá, jak si já před ním připadám. o stupeň slabší, než je jeho nejsvalovější varianta, je pod mou úroveň, a tak se jen chechtá. říká si, že jednou taky on může, a tedy musí, aby jen se pasivně nevydával ze svého programového nadšení.
a v podzemce si elegantní pár snad po čtyřiceti letech vjel láskyplně pohledem do sebe a nemuselo padnout ani slůvko.

snad tolik harmonie si vymohli tou dohodou, ve které stálo, jak ona bude o půl metrů kratší a on ji nikdy o stejnou délku nepřekročí. jak on byl velikánskej, tak ona byla drobounká. a jen starostlivý pohled s nejhlubším citem. co dodat.
a zatímco žlutému autobusu dva řidiči měnili obrovité kolo, na jeho zadním skle se šikovně realizoval zástupce reklamní agentury a klidně lepil svou vizi.
a vida tu pneumatiku obřích rozměrů, do dálkového autobusu se vsouká dvoumetráková ženská. a dost možná, že jí bylo víc. to už snad ani ženská být nemůže a nesmí. diskriminace? ohleduplnost? ne. jakou otázku si asi položil její spolucestující? zadními dveřmi se jen stěží vydrápala za pomoci jiných rukou...(!) a hodinová plavba se dvěma lidma v jednom těle na místě spolujezdce? nechtěl bych tam být.
jakkoliv můžu být podezříván z neomalenosti a z netolerance, nevím, jak jinak tuto situaci vyřešit, než jen tuto dvoupaní poslat českou dráhou, která snad vydrží.
a domů po chodníku královsky vjíždí s spézetkou karel a s hvězdičkami naší unie na kočárku malý capart a klidně přitom usne.
bláznivej svět.

31.08.2010 17:45 |
Autor: - slávek miloslav
| stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< úvod

 

© 2006-2007 Zásobování a.s.

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se