blog kavárenského povaleče s dýmkou

bonbóny došly... a zákon kauzality trvá
 

tři dé tiskárny eu pro českou republiku

tato zatím tajná informace prosákla z evropské rady pro polidštění české populace.


český úředník, český taxikář, český prodavač a číšník bude tímto postupně nahrazen výrobkem z nově sestavené tři dé tiskárny eu. výrobky mohou býti jakéhokoliv pohlaví a věku. návrhy některých na bezpohlavní náhražky byly po vášnivé (jaké jiné) diskusi zamítnuty.
problémem zatím je pouze mizivé množství tři dé tiskáren eu, které navíc ještě neprošly homologací a jejichž „výrobky“ nahrazující stávající verbež ve službách občas produkují i zmatky. (samozřejmě, že výjimky budou povýšeny mezi občany lidské kategorie), 
zmatky, které například nejsou s to pochopit některé zvláštnosti českého bytí, jako například rozdíl plnění pro parazitující spoluobčany, kteří si své nároky křikem dokážou na komkoliv spolehlivě vynutit. dále pak  neochota těchto výrobků utrácet své peníze ve službách se stávajícími jedinci může způsobit nemalé ekonomické problémy.
naštěstí starosta říma spolu s prezidentem francie, anglie a kanady se postavili za takto podle některých nehumánní tři dé tiskárny eu a žádají o urychlení homologace.
z posledních informací zatím vyplývá, že nehomologace tři dé tiskárny eu  pro výrobky nahrazující českého jedince ve službách nebude na závadu, protože přes své mnohé nedostatky několikanásobně převyšují stávající jedince.
nadšení z tři dé tiskáren eu nebere konce a prvně od vstupu české republiky do eu se počítá se zastavením poklesu morálních hodnot v evropské unii.

22.09.2010 12:34 |
Autor: - slávek miloslav
| stálý odkaz

Komentáře

2 komentářů:
  • 23.09. 07:53, autor

    zatím zbaví, ty mravenečku pracovitovej.. ktegorie- budovatel kapitalizmu. jseš na indexu mezi chráněné

  • 22.09. 21:53, kandat

    JÁ nechci být nahrazen! Jsem chytrý, pracovitý, mám pochopení pro nedostatky druhých (já žádné nemám - ty nedostatky), pomáhám chudým a nemocným, a v kostele házím drobné do kasičky. Prosím o malou přímluvu. Ó Pane Bože. A 3D tisk je opravdu zajímavé téma. A prosím mi jednu pěknou ... taky vyjeď. Rozměry dodám :-). Jirka


přidat komentář
<< úvod

 

© 2006-2007 Zásobování a.s.

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se