blog kavárenského povaleče s dýmkou

bonbóny došly... a zákon kauzality trvá
 

volby, volby... můžem si vůbec volit?

takový radní města pražského má celkem jednoduchou volbu. tedy měl. nastupují jiní.
a vlastně jakýkoliv radní... z jakéhokoliv města si vždycinky může vybrat, tedy zvolit, jestli chce spz 6666, anebo po držce. některý radní i chvíli váhají, co volit, a místo slíbeného mercedesu dostanou skleněné oko a fábii.

a jsou mafiáni, co se nechávají slyšet, že jejich slovo opravdu platí na rozdíl od politika. važme si svého mafiána!
ale my volit můžem - jako zubní pastu. volte, jakou chcete, a že jich je, a vždy zvolíte jednu ze tří firem na trhu trvale a pevně etablovaných. a opravdu se může stát, a je to prej prokázano, že zvolíte politika a on bude pracovat a odolá... to je blbost. anebo pohádka. prej prokázáno... přineste mi jeho spz.
občas se ukáže úplně nová pasta. a bude z číny, anebo z dílny franty složená ze samých skvělých ingrediencí... zbytků z oběda.
i ty nejmenší města mají svou racionalitu. samozřejmě, že ze dvou složek poskládanou. před a povolební... jak objevné. a jestli ještě nemají svou stavební firmu, tak ji slavnostně založí a jdou do budování skvělých zítřků... myslej to dobře.
dobrá, zvolíte svého souseda, víte, kam chodí na pivo, a tak mu případně půjdete dát po držce, kdyby zlobil. si myslíte. působí slušně. ale má ženu. ne že by ženy jen do vlastního hnízda z cizího snášely skrze svého chotě, a která víc, to né. ale říká se to...
ale zajímavé je taky to, že když se žena dostane do vedení, tak nesnáší do hnízda. z cizího... to jsou mi paradoxy. a co na to věda?

takže můžem skončit z vesela - měli jste volit ženy. :-)
ps. příště to napíši o den dva dříve. slibuji.

18.10.2010 14:06 |
Autor: - slávek miloslav
| stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< úvod

 

© 2006-2007 Zásobování a.s.

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se