blog kavárenského povaleče s dýmkou

bonbóny došly... a zákon kauzality trvá
 

slevy jako blázen

všude slevy jako blázen a po slevě pořád dráž než kdekoli za plotem. synek našel vlněný kabát o sedmdesát procent skutečných. čumím jako okurka před naložením. jdu kolem jiných hadrů s vývěskou padesáti procent a jsem zlákanej. „jé, tohle sako je teplé a pěkné, a kdyby tak ještě bylo za tisíc, zkouším s úsměvem. „to musíte do sekáče, mile odtuší podavačka. „tak vám pěkně děkuji za radu, jste opravdu milá. a se svěšeným uchem odcházím na čaj. baba jedna!

přede mnou kráčí vysoký štíhlý elegán, co nebývá posílán do secondhandu. a dobrých dvěstě centimetrů mohl mít. kráčí sebevědomě a stylově s koleny řádně a pořádně od sebe, jak se to dnes hezky nosí. 
ach jo, jsem demóde. vysoký štíhlý elegán v bundičce leda do baru a míří si to do útrob metra. když má puberťák proklatě široko kolena od sebe, schody bere - hop sem - hop tam, pomalu a rozvážně, jinak to ani nejde. fyzika těla nedovolí... vysoký štíhlý elegán dlouhými kroky v řádném tempu do schodů a: takovou figurku jste jenom v komiksu viděli. v rychlém tempu na patičce náklon vlevo, na patičce náklon vpravo - hop, hop, hop. figurka na pružině.
zapomněl jsem na bábu se sakem a smál se jako blázen... :-)

18.10.2010 15:21 |
Autor: - slávek miloslav
| stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< úvod

 

© 2006-2007 Zásobování a.s.

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se