blog kavárenského povaleče s dýmkou

bonbóny došly... a zákon kauzality trvá
 

organizovaná loupež

organizovaná loupež času na jaře konečně byla vyřešena, a tak nám vracejí tu chybějící hodinku nicnedělání.
vlaky si počkají a ostatní potencionální cestující v tomto čase, tedy hodině opilců, jsou poctivě uvedeni do stavu takového ležérna, při kterém je i hodinu chybějící taxi, co čeká na svou záplatu časové díry, zcela volné.
jó, spravedlnost, ta je slepá, a ve dvě v noci, které rozhlasoví nadšenci říkají ráno, za co bych je s ohromnou chutí nechal vyobcovat ze společenství slušných lenochů, kterým žádná dopolední hodina není dost dobrá na zahájení dne.
všechny hodiny v bytě  přetočíme, jen s tím kocourem, vášnivým ignorantem společenského řádu střední evropy, budou zas problémy. při stejně vášnivé pravidelné přednášce o nutnosti pochopení těchto stupidních pravidel se kocour mates plně nesoustředí, a dokonce nabývám pocitu, že ani neposlouchá a usíná. to jezevčík můj byl pozorným posluchačem tvářícím se náležitě důstojně a občas taky zavrtěl ocáskem a jakou měl radost, když byl oceněn co by nejlepší letošní posluchač.
ještě že joseph haydn vše dovede zabalit a podat s takovou grácií, že i to inverzní jitro nad plzní ztrácí veškerou snahou vynaložené úsilí o zaujetí posluchačů komorního koncertu tohoto velikána.

31.10.2010 08:56 |
Autor: - slávek miloslav
| stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< úvod

 

© 2006-2007 Zásobování a.s.

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se