blog kavárenského povaleče s dýmkou

bonbóny došly... a zákon kauzality trvá
 

cestovní perličky

podnikatel
dobrý oblek a ještě lepší kabát a sluchátko handsfree za uchem. podnikatel na prosperitě jako vystřižený. jen jedna zvláštnost - krom podivné skutečnosti, že si vykračoval metrem tak drahý kabát, měl ještě jaksi navíc bílou hůl.


dvojčata
stejné kabátky a stejné obličeje, stejné kufry a růžová to vše měla v režii. dvě zcestovalé babičky s úsměvem.

alfasamec
vedle mne sedí nejvyšší stupínek lidstva - alfasamec. notebook a hollywoodsky předepsané rysy rozechvějící každou. a tento výstavní kus byl zcela zabrán do svého monitoru. co tvoří a čím se zabývá dokonalost lidská? měl puštěnou hru, kde basebalovou pálkou likvidoval „své protivníky, až z nich stříkala krev.

spolužák
seděli v kupé a spolužačky smíchem nešetřily. seděli v kupé a klučina uprostřed. bavili se všichni a klučina zapomněl. klučina se tvářil a ruce měl podivně. hezkej kluk a ty ruce jinak. dal by nevím co za neviditelný prášek na ně. byl mladej a to mládí v něm dělalo všechno proto, aby je měl středem pozornosti. spolužačky ho braly jak byl, a jen na mně zůstalo, abych řešil. klučina zvedl ruku a jedna s mateřským pudem vzala tu stydlivou ruku upracovaného padesátníka a pohladila ji po vystouplých žilách.
odtáhl ji. a já vím, že po těch žilách to tedy není vůbec příjemné. jenomže já to neřešil a rovnou dorostl do nich.


10.12.2010 15:15 |
Autor: - slávek miloslav
| stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< úvod

 

© 2006-2007 Zásobování a.s.

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se