blog kavárenského povaleče s dýmkou

bonbóny došly... a zákon kauzality trvá
 

poslední soud

docela mě děsí představa, že praskne, jak mučím černého kocoura jménem mates hlady. jak někdo donese úřadům zvěře, že se mstím na ubohé němé tváři za to, že mi sežere pár tkaniček.
nevím, jestli obstojí u soudu mé tvrzení, že tu misku to zvíře nemá nikdy zcela prázdnou. jenom ta chlupatá bestie odmítá žrát z nedostatečně plné misky, jak jsem již o tom jednou marně psal. a žalobce dále vyrukuje s obviněním, že toho parchanta černého ještě i psychicky týrám pohledem na dno té proklaté misky s vyobrazeným hlodavcem. a to že je pravým důvodem, proč odmítá to kocouří neviňátko jídlo, pokud miska není dostatečně plná. dále mi bude přitíženo při zjištění, že ten chlupatej kriminálník s černým ksichtem denně náležitě dává jasně najevo, kde že to jeho jídlo schovávám, a přesto ho ignoruju. nejspíš mi ani nepomůže fakt, že denně trpělivě vysvětluju právě tomu hladovci, že si vlastně nemá na co stěžovat, když nemá prázdnou misku slovy: „vždyť máš vyděrači, tak dej pokoj.“
ještě se pokusím naposled vytáhnout poslední argument nejtěžšího kalibru, a to, že jsou jeho zdánlivě nevinné oči, které ve skutečnosti používá jako zástěrku pro své kriminální činy, tím nejhorším vynálezem od pravěkého kruhu.

30.12.2010 16:45 |
Autor: - slávek miloslav
| stálý odkaz

Komentáře

1 komentářů:
  • 30.12. 13:00, Mimi

    Och joj, teraz neviem, kto má byť kriminálnik. Či kocúr alebo kto? on sa tvári ako neviniatko


přidat komentář
<< úvod

 

© 2006-2007 Zásobování a.s.

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se