blog kavárenského povaleče s dýmkou

bonbóny došly... a zákon kauzality trvá
 

nový rok začíná třetího...

nový rok a další desetiletí, a začíná hned třetího.
tak po těžkém a dlouhém svátku zasloužená práce. tedy, nejdříve ten svátek, ale nakonec je to jedno. kdo si ty svátky pamatuje jednotlivě? jistěže, najdou se postižení a jsou schopni si vybavit: se kterou, kolik a kdy... a pořád mám na mysli svátky...


stromek ještě zelenej, a už na půl cesty k popelnicím, aby se mu taky ulevilo. kdyby chudák tolik nepadal... ale co má taky dělat, když je mu horko. kocour jen žasne nad těmi barevnými světýlky. barevnými... nevím, jestli vidí jako psi, a tedy dobře a špatně, tj. černobíle. kočky by měly mít v tomto ohledu náskok, a černý kocour zvlášť, když pod rouškou tmy vás spolehlivě zbaví veškerých zábran při vzývání všech svatých, jak dokáže vylekat poctivého spáče na cestě do noci. nakonec zařveme oba dva a každý po svém. že se nedomluvíme? ale na prdel padnu jenom já!
a loňský hrnek do práce vyhodím taky. už jen proto, že je loňskej a poctivě šerednej. šerednější mají už jen ve crosscafé. ale tam jsou hodní, místo nočníku na kafe můžete mít papírovej hrnek... proč si člověk v mém věku kupuje něco tak děsného? láce a velikost... to jsou ale argumenty!

03.01.2011 15:56 |
Autor: - slávek miloslav
| stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< úvod

 

© 2006-2007 Zásobování a.s.

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se