blog kavárenského povaleče s dýmkou

bonbóny došly... a zákon kauzality trvá
 

gumové holínky a vesmírné objevy

jako malej prcek (a jakej jinej?) jsem děsně rád  holínky. to vyběhnete z domu v návalu té energie narvané do takového tělíčka, že až k prasknutí. a na  nějaké obouvání není čas! to dá rozum! přenádherné vesmírné objevy a holínky mimo déšť mám nakonec zakázané. taková nespravedlnost! jen ty vzpomínky a vesmírné objevy zůstaly.

dnes za půlkou prožitého vidím ty samé holínky na vinohradské pražské a tiše si závidím. dnes sice už můžu, ale bez těch vesmírných objevů jsou mi k ničemu. a každý přeci ví, že jen ti objevitelé mají důvod... a pak taky dámy z vinohrad. pražské to výstavní čtvrti.
a když zkouknu náhodou jednu obuv a juknu do těch luxusních holínek, co mi tenkrát byly odepřeny, a vesmír zůstal proto ještě dlouho zapřen, vidím, že jsou to asi ty moje. anebo úplně stejné. no kecám, vedle jsou lepší a gumovější a krapet asi dražší, no určitě nevhodné pro ten původní, prapůvodní účel. asi jim ho nikdo neřek. a vlastně jak by moh, když já tenkrát nedostal příležitost se prosadit na tom poli vesmírném.
a v létě opět vyběhnou, no už z jiné čtvrti, mužové a ženy a děti v latexových sandálech a já netuším, jak moc dobrých pro ty objevy.
podivnej svět gumovo latexovej.
čtou vůbec pohádky?


18.02.2011 16:43 |
Autor: - slávek miloslav
| stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< úvod

 

© 2006-2007 Zásobování a.s.

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se