blog kavárenského povaleče s dýmkou

bonbóny došly... a zákon kauzality trvá
 

hned po třiceti letech...

...tento pořad není vhodný pro jinak než z úvodu zjevně prožitých...

po třiceti letech... zní to hrozně už na první poslech. to ano, ale když si při tom tichém, opravdu tichém vyslovování tohoto zhůvěřilého faktu zacpete uši a nebudete se při tom vyslovování koukat na ty řádky, co vlastně ani pravdou nejsou, protože pravdou ani nemůžou být, není vše až tak hrozné.


rychle se ujistíte, kolik že těch schodů více-méně nahoru pohodově zvládnete, a naráz po dvou. a že tak nečiníte, tak ne že z vaší pohodlnosti, ale protože je tu ta vymoženost na lanech se svítícími knoflíky a vy si ji stejně platíte... a klidně byste v případě potřeby balkónem sešplhali v případě nečekaného návratu manžela. tedy, pokud jste tím lepším, hýčkaným, čiže milencem.
a tak mě napadá, proč vlastně ty milenky taky nelezou balkonem jako každej slušnej záletník? kde je ta rovnoprávnost?
a když tedy si takto ověříte, že vlastně můžete cokoli, na co vzpomenete, a že tak neděláte, tak jen proto, že nejste už žádnej infantilní debílek potící se z pouhé radosti.
nakonec tak zle nevypadáte, o čemž se ujistíte při pohledu na stárnoucí plešaté (výjimky neberu vůbec na vědomí!) kamarády po třiceti letech, a hned vám bude líp.
kamarádi po třiceti letech by se měli tiše odstranit, jako svědkové vašeho posledního půlstoletí a všech poklesků z věku plynoucích. ale možná taky ne, nechat si ty blízké lidi bude asi dobré pro tu uroněnou slzičku na vašem ubohém pohřbu. jen ať. pro jistotu si tu oslavu zajistíte sudem dobrého vína, po kterém se stanete přímo božím poslem seslaným pro zvěstování všem přátelům.
po třiceti letech... a bude hůř! bez výkřičníku, prosím.

20.02.2011 18:42 |
Autor: - slávek miloslav
| stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< úvod

 

© 2006-2007 Zásobování a.s.

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se