blog kavárenského povaleče s dýmkou

bonbóny došly... a zákon kauzality trvá
 

silně odporné kafe

v rozhlase na praze, co už není prahou, nýbrž dvojkou, poslouchám právnickou paní moudrou, co se mi pokouší vysvětlit, proč a jak to přijde, když jeden napadne výsledky voleb, v tomto případě na veleslavné permanentní žranici, jinak též známé jako pražský magistrát.
z rádia teče proud mně neznámých slov a slovních spojení podivuhodně krouticích s vyzněním notně odporným. poslouchám a začíná mi být šoufl.
doktorka, co nikdy nevyléčí, protože jen paragrafy točit smí, mi hezky vysvětluje, anebo si jen myslí něco, co snad ani nejde pochopit, a když, tak patero způsoby.
nic proti té vzdělané osobě nemám, jen z její práce je mi na zvracení. nevěřím, že existuje problém, který nejde obrátit ve váš prospěch, pokud na to máte. a když náhodou se ukáže nová skutečnost, tak pořád tentýž právník vám hravě vysvětlí, že vlastně tak to myslel od začátku, jen vy jste to nepochopil.
jistěže kluk na motorce, co sbírá psí exkrementy obřím vysavačem, může si večer zajít zakochat se v galerii jeho milovanej, ale právník této kategorie? nevím.
to už je silné kafe.

30.03.2011 09:07 |
Autor: - slávek miloslav
| stálý odkaz

Komentáře

2 komentářů:
  • 04.04. 13:02, autor

    toť otázka...

  • 04.04. 10:08, Alissa

    A kam směřuje společnost, kde je studium podobných věd mnohamluvných nejžádanějším studijním oborem?


přidat komentář
<< úvod

 

© 2006-2007 Zásobování a.s.

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se