blog kavárenského povaleče s dýmkou

bonbóny došly... a zákon kauzality trvá
 

střípky z neděle snad dvacátého pátého dubna

digi všude, digi snad i do polívky půjde. svět se brání a mému kocourovi digi zatím neučaroval. a na nádraží plzeňském, kterého omítka ještě pamatuje france druhého i s kulkama ze druhé veliké války, je jídelna, která po velikém třesku se proměnila z  československého kanalizačního standardu do pěkné jídelny, a nedávno dostala nové sezení ani ne tak pohodlné, jako pěkné a dřevěné, čímž vše odpuštěno.

a navíc, jako ukázka vzdoru postupujícímu digi světa, si nainstalovala školní vertikálně posuvnou tabuli! křída na černých tabulích. super! jsem ohromen a potěšen.
a pak už jen patrola holubí střežící každej drobek na zem spadlej. dokonce tito chytráci pracují s předpokladem a číhají kolem právě rozbalujícího s kouskem k snědku.
a na pražském hlaváku pozoruji holubího hlídače, jak bravurně s jemným a pravidelným poklouznutím využívaje hladké dlaždice zvládá  přesuny po těch chabých nožkách. a pak vidím holubáka a nevím, proč jsem přesvědčen o rodu mužském, jak po jedné nožce přicupitá a loudí, a najednou je naše averze k těmto vetřelcům pryč a jen napsat lázně a protézu.

24.04.2011 21:27 |
Autor: - slávek miloslav
| stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< úvod

 

© 2006-2007 Zásobování a.s.

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se