blog kavárenského povaleče s dýmkou

bonbóny došly... a zákon kauzality trvá
 

moderní královská

jezevčí postřehy

ne, že bych se potil, to tedy vůbec ne. a ani nevím, o čem je řeč. ale i tak mi lezou všemi póry fragmety té královské slávy. té svatby dvou budoucích veličenstev, jak je uhnětla matka. matka příroda.

je tedy pravda, že jsem ani netušil nic o nějakých králích a princezny jsem rovnou házel do pohádek, odkuď se mi vrací ta oříšková, popelková se třemi ořechy ve znaku. to je pro mne ta pravá, princeznovská. až si trošku povzdychnu, jak jsem sám nemohl s těma malýma packama se ucházet o ten trůn. jak mi nebylo dáno.
ne, že by těch pár fenek, co jsem v životě potkal, nebylo dost vznešených, to ne, to opravdu ne. jedna vedle druhé, a samé královny. s ocáskem...
a jak pod oknem čtvrtého patra lobezského okna si sedí, a vlastně stojí, když jak říká má velitelka - pokud ten čimčarák nemá nožku přes nožku, tak stojí - na nejvyšším pupenu rozeklané borovice, jak s ním, s tím mrňavým telíčkem smýká lobezskej vánek, co ho může i přes to moře poslat kamsi. tak když vidím toho mrňouse, tak najednou mám pocit, že tedy až tak malinkatej nejsem. a mne ten vánek věru nikam poslat nemůže.
a nepovídejte mi tady o nějakých uragánech, které nakonec vodstřelí i tu vaši plechovou škatuli, nejen dobromyslného jezevčíka.
a tak se nechám dojímat, a nakonec jim ani nezávidím tu jejich ošerpovanou auru královskou. ať si žijou i pod všetečným digi všudepřítomným světem lačným po čemkoli, co se hezky uvaří. anebo taky strašně, a pak už pořádně. ale těmto lidem z jiného světa jen všechno dobré, až se ten můj pisálek za mne stydí. jeho problém.

29.04.2011 13:07 |
Autor: - slávek miloslav
| stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< úvod

 

© 2006-2007 Zásobování a.s.

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se