blog kavárenského povaleče s dýmkou

bonbóny došly... a zákon kauzality trvá
 

ve znamení voňavé lípy

voňavé lípy jako národní symbol vzdorují diag human a jeho snaze zabavit nám naše národní poklady a svatou helenku, která k nim samozřejmě patří. a ne, že ne. připravují se razítka velikosti měst a podél hranic nejspíš taky velikananánskou páskou: „zabaveno! povedou zábrany, aby každej návštěvník byl zpraven.

a jen těm voňavoučkým lípám je to zatím šumafuk, jen když nebudou přesazovány. zvykly si holky na tu češtinu a kdoví jak dlouho by jim trvalo se pokořit novému jazyku krevních derivátů diag human.
je to vlastně docela sranda, kameraman české televize při filmování nosorožců přijde domů s potvrzením zabaveného majetku české republiky toho času s.r.o.
o lodě mít strach už nemusíme, když se o ně tak krásně postarali jiní vlastenci.
a dilema cynického jezevčíka, jestli být zabaven krevní plazmou, anebo ukraden vlastencem s nejlepším úmyslem, je napováženou a raději zůstanu bez komentu.
ať nás třeba zabalí a pošlou do někam, jen když amalgám bude zadarmo.
je to snad poprvé zabavovat takto státní majetek a možná je to pouze varování pro řecko společné evropy. kam asi se bude svět chodit kochat tisíciletými odkazy předků?

červen běží na letních zahrádkách a snad mu to ještě chvilinku vydrží, když radní města plzně povolili jinou než nekřesťanskou marži na chodníku. za dvacet let jsem tolik zahrádek nepotkal, a přibývají další a další. jediná prostorná letní terasa slavného sportbaru astra tak konečně dostává na frak.

09.06.2011 20:04 |
Autor: - slávek miloslav
| stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< úvod

 

© 2006-2007 Zásobování a.s.

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se