blog kavárenského povaleče s dýmkou

bonbóny došly... a zákon kauzality trvá
 

zamilovanej černej ničema. což ho ale vůbec neomlouvá

jedna kocouří...

ještě neviděl žádnou kočku, a tak ani co se barev týče není nijak vyhraněnej. ale ta černá mu přeci jen asi pod drápkem uvízla, protože si právě tak za svobodna nechala říkat moje zákonitá. a ten kocouří chlípník to ví, a taky možná jsem se sám přeřek, a tak se ten drzounek zakouk právě do ní.


„chudáček, bych mu řekl, protože vím, jak každej zamilovanej klučina jím je, kdyby ovšem ve hře byla nějaká jiná, nejlépe někoho taky jiného. ale tohle se týká mne! a to prosím pod vlastní střechou! (ono - „vlastní...“ co to je? nade mnou je další partaj a od bytu druhej a dvakrát větší klíček nosí v kapse lichvář. tedy banka.) ale to ho vůbec neomlouvá! žere z mé misky a chodí za mou ženou! a smí se to? ani na krok ji nepustí! a vůbec se nežinýruje přede mnou, hajzlík jeden!
no jó, je zamilovanej, já vím. i na záchod se za ní domňoukává. každé ráno z jednoho jediného centimetru budí, a pak jen drze k ní: smíš mě pomazlit.
a pak to spí a spí a jednou kocouří škvírou hlídá svou vyvolenou. a jak neprobuzenej ani už nemůže, tak jen se na práh svalí a hlídá, jestli se já nepřibližuju příliš k „jeho
lásce. když nabyde pocitu, že ta jeho je krapítek rozrušená, vyskočí si a už hlavinkou na krk, anebo čelo. a kupodivu ono to funguje! moje ještě zatím zákonitá se uklidní a už jsou jedno tělo, jedna duše.
a pak si najdou oba tu nejlepší na pohovce polohu a už po ní šlape. slastně si to vrní a oko zavírá a vlastně obě. šlape a drápky si vytahuje, no: sado-maso a sodoma-gomora v jednom! a pánbůh to tak nenechá. půjdu na zpověď klidně po čtyřiceti letech a všechno to vyjevím.
zpověď, zpověď... ona nakonec bude o něčem asi jiném... ale komu toho malého drzouna prásknu? nemůžu ho přeci vlastníma rukama... nakonec je to němá tvář... a jak se lísá. ale ne! hajzlík je to! parohy už možno mám a bůhví, jak mi padnou.

25.07.2011 18:25 |
Autor: - slávek miloslav
| stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< úvod

 

© 2006-2007 Zásobování a.s.

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se