blog kavárenského povaleče s dýmkou

bonbóny došly... a zákon kauzality trvá
 

ten tučňák na to má

v plzni na vlakovém nádraží běhá tučňák.
není to žádné nóvum, ale dnes mě zaujal. on tedy ani tak moc neběhá, jako pózuje na monitorech, co si je tam asi nějaký sponzor vylepil ke své potěše. ke své, protože vůbec netuším, na co je to dobré pro mne.

tedy až do dnes. dnes jako jindy v předělech mezi celebritami pózoval tučňák. a mohu říct, že žádná celebrita se tak nevyjímala jako ten chlapík tučňáckej. no chlapík... ona to klidně může být i slečna, anebo dáma v letech. a to je právě na tom tučňákovi hezké. je krásně přirozenej i na tom studiovém bílém podkladu. roztáhne svá pidikřidélka skřížená s ploutví, pootočí hlavinkou, křidélka připaží a udělá pár houpavých krůčků. a těch pár pohybů opakuje dokola. no, on asi ne, ale technika, co si nad náma bdí, ta to umí dokonale.
a on je prostě skvělej. ale ještě skvělejší je fakt, že tam zítra může pózovat jeho kamarád, jestli nějakého má, anebo maminka, a klidně i dědeček. prostě kdokoli.
a představte si ve stejné roli mne, případně svého souseda, anebo sousedku. jasně, je docela možné, že právě váš soused na to má a že byste se na něj, na ní tuze rádi koukali až do úplného vykoukání.
ale to, jak jistě uznáte, je jeden z mnoha. tedy krom hollywoodu. tam je každej jako obrázek.
jen mě napadá, že fotky toho tučňáka by toho investora vyšly asi levněji.
a co když ten sponzor není až tak vypatlanej, co když nám ten tučňáckej fešák něco sděluje. nějakou šifru. tanec včelky, pohybová šifra, jako na středověkých obrazech. hmm.
jak dlouho už tam chudáček pochoduje, a já o něm až dnes píšu! to je prostě neomluvitelné!
a jindy je to třeba gepard. gepard je krásnej, a možná i krásnější a působí vznešeně. no, já jsem prosím skromnější. když budu vypadat z poloviny, jen jsem se ještě nerozhod ze které, jako ten tučňák, taky možná že už se s váma ani bavit nebudu. vyhrnu si rypec někam nahoru a budu se pyšnit.
a nové autobusy žlutého provozovatele budou mít na každém sedadle taky televizi. a hodinová cesta z prahy do plzně vám po půlhodinové reklamě uběhne jako nic.
a ty monitory se snad už i samy množí, když třidé tiskárna dovede téměř samolétající letadélko, tak proč by né monitory.
... a tajná společenství si na nich pouštejí své šifry.
že já se lépe neučil...

08.08.2011 08:25 |
Autor: - slávek miloslav
| stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< úvod

 

© 2006-2007 Zásobování a.s.

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se