blog kavárenského povaleče s dýmkou

bonbóny došly... a zákon kauzality trvá
 

střípky konce léta

ani strachem a sobotou vyprovokovaná kožená bundička nepomohla od tepla, a tak léto s koncem svým si jede někam samo za sluníčkem.

konečně.


na plzeňském hlaváku se v jídelně usmívá obsluha, co po svém šéfu ještě má rádo svou práci a která i podle toho vypadá. jak výjimečné a jak příjemné! a já jen smekám.

i když vražedně letní týden konečně padnul a bratrstvo pupkatých si se mnou zas bude moci beztrestně obléci něco ze závěsu, za sluníčko dnes jsme a budeme vděčni také.

v trolejbusu po patnáctém (na mou duši) ostře řezaném pípáku pro nevím jak těžce dementní cestující konečně se zavřou dveře, aby je zas a zas patnáctkráte pro nás připomněl. výsledek? naprostá ignorace těch varování až do poslední chvíle.

a v respektu vyšel článek o sokolovské obci, co si odsouhlasila za všeobecného nadšení jejích obyvatel zrušení všech laviček... výsledek? ubylo prý nepořádku od bezdomoveckých amnesty internacional chráněných bezdomovců z přesvědčení.

nejspíš to odkoukali od léty už praktikovaného pořádku na nádražích ČD, kde sedíme na schodech a opřeni o zdi a než se začneme podobat těm bezdomovcům, kvůli kterým ty lavičky odnesli...

kolem sportovního kanálu zahlídnu mistrovství atletiky a jako pietní vzpomínku si nechám pár bezbolestných minut. udiven zírám na beznohého běžce(!), jak na běžecké dráze s těmi zdravými nakonec nevyhraje.

pořád se divím :-)


29.08.2011 13:31 |
Autor: - slávek miloslav
| stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< úvod

 

© 2006-2007 Zásobování a.s.

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se