blog kavárenského povaleče s dýmkou

bonbóny došly... a zákon kauzality trvá
 

otřepaný konec a ještě k tomu světa

jsem nevěděl, jestli na gauči, což by mi přišlo docela ubohé, a tak raději dobrodružně v práci, kde mám tolik monitorů, že to budu mít určitě v přímém přenosu. holky, dívky, ženy si pro svou bezpečnost natahují zimní holínky, co jim tedy říkají kozačky, ale ty mně zas připomínají spíše ty malé kozy na pastvu a případně hodně nadanou halenku. a ty zimní botky zrozené ze strachu před koncem světa, a pak trochu aby těm dalším nositelkám mohly ukázat, a nakonec taky nám chlapům a klukům, abychom si mohli zaslintat.
a sledujeme společně tu hladinu těch kozaček a že některé už přeťáply nad kolínko, tak už jen s červenou kabelkou na výpadovku.
na nádraží plzeňském přes noc hromada asi filmařů, co to tají, a tak jen německé nápisy nad vchodem a pro tento účel zdevastovaný kolorit českých drah. neopravovat, neudržovat, a jak se nám to vyplatilo!
a ti asi filmaři v utajení možná mají echo, že konec světa bude právě na plzeňském nádraží, které by si tu slávu opravdu zasloužilo.
kaddáfí to věděl nejdříve a řekl si, že půjde napřed zabrat pozice.
a jiný mladý tanečník, co vlastně ani tanečníkem není, běhá po světě už šestej rok soukaje se přes tvou troubu, chcete-li youtube, do našich počítačů a vzkazuje, že svět je krásnej i dnes. a má recht. jenomže, co když nečte noviny a unikla mu ta dnešní lapálie s koncem všehomíra? ještě tu je pokaždé možnost, že jsem něco poplet a ten konec nastane někde na úplně jiném světě, anebo že už byl. a fakt, že už byl a beze mne, by mě tedy doopravdy nakrkl.
nakonec se mi líbí novinka „lytro“, asi fotoaparát, který si fotí nějak po novém. a já bych si už měl nějakej doopravdy pořídit. oko, detail, světlo a čas hezky do šejkru a mít radost, jako pominutej.
a v reflexu psali o konci západního muže. jeho identity. a že o tom něco vím a vůbec ne z druhé ruky, tak se s váma podělím.
hm, ještě počkám a do zítra prověřím, zdali jsem ten konec konců nezmeškal. pro ten případ: vítejte v nové, lepší (jaké jiné) realitě včerejší blbosti.
21.10.2011 06:33 |
Autor: - slávek miloslav
| stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< úvod

 

© 2006-2007 Zásobování a.s.

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se